Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

شرکت ما در آلانیا تاسیس شد، یکی از مراکز مهم و مقصد برای تعطیلات در ترکیه است . bizimtransfer.com  در خدمت شما جهت انتقال به فرودگاه آنتالیا و فرودگاه قاضی پاشا می باشد.

هدف از تاسیس این شرکت ، ارائه 24/7 خدمات انتقال با فلسفه خدمات راحت، ایمن و برتر و با تیم شاد و متخصص در این زمینه است.

خدمات شرکت ما با طراحی مخصوصی انجام شده است ،تمامی وسایل نقلیه مدرن و  مجهز به آخرین فن آوری وسایل نقلیه و رانندگان حرفه ای که آموزش های ویژه در رانندگی دیده اند.

با توجه به رضایت مشتری و کار گرا بودن ما با مهمانان داخلی و خارجی، با تمام شرکت های فرودگاه و نتقال، سازمان گردشگری و غیره همکاری میکنیم.

ما قدرت خود را از تجربه و تخصص در انتقال و حمل و نقل به دست آورده لیم .ما در درون شرکت توسط دانشگاهیان پیشرو و مربیان متخصص ، آموزش ضمن خدمت برگزار میکنیم.

همه رانندگان ما علاوه بر آگاهی نسبت به قوانین ترافیک و آموزش رانندگی ایمن، تکنیک های رانندگی پیشرفته، حرفه ای آموزش تکنیک های رانندگی، تکنیک های رانندگی اتوبوس امن و دفاعی، ایمنی کار،  آموزش کمک های اولیه و ارائه خدمات در این خصوص را نیز دیده اند.

به منظور ارائه خدمات ثابت سطح بالا برای مشتریان ، آموزش توسعه حرفه ای و شخصی و آموزش زبان های خارجی به تمامی کارکنان ما داده می شود.

تمامی درخواست های مشتریان در خصوص دریافت خدمات انتقال و حمل ونقل طریق صفحه وب ما (http://www.bizimtransfer.com/) و یا تلفن شرکت صورت می گیرد.

شرکت ما همچنان با گذشت هر سال در حال افزایش  و توسعه سطح خدمات و کیفیت در داخل کشور و خارج از کشور می باشد.همچنین با ارائه خدمات 24/7  و  تیم شاد و حرفه ای در نظر دارد تا خدماتی منحصر به فرد ،امن و راحت به مشتریان خود در زمینه حمل و نقل ارائه نماید.

Bizim Transfer. | Call Center
+90 242 514 13 10