Gidiş
26 Eyl
Pts / 18:45
Dönüş Ekle
1

 Akdeniz Güneşi Belek

  Uygun fiyata Antalya havalimanı transferine ihtiyacınız mı var? İster paylaşımlı ister Vip transfer ihtiyacınız olsun,     isterseniz de engelli transfer aracına ihtiyacınız olsun, Bizim Transfer en uygun fiyat garantili Antalya Havalimanı     Transfer hizmeti vermektedir. ...

 

 Bir Tatilin Anatomisi

  Bazen hayatın içinde öyle kayboluyoruz ki kendimizi sadece çalışma hayatının birer parçasıymış gibi görüyoruz. İşimiz hayatımızı idame ettirmemiz için en gerekli şeylerden biri fakat işten uzaklaşmadığımız anlarımızın varlığını hatırlamadığımız bir noktaya gelmek, aslında işimizi iyi yapabilme adına da enerjimizi, yaratıcılığımızı, odağımızı, yani kısacası konsantrasyonumuzu kaybettirebiliyor.

 

 COVİD-19 Sonrası Uçak Seferlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Koronavirüs pandemisi dolayısıyla havayolu şirketlerinde de bir dizi değişiklik meydana geliyor. Yolculuk kurallarına bambaşka boyutlar, yeni politikalar ve yeni prosedürler ekleniyor. Özellikle seyahat kısıtlamasının sona ermesiyle birlikte, uçuş sıklığının artması ve havalimanlarında gerçekleşecek olası kalabalıktan dolayı, hem yolcuların hem de yetkililerin dikkat etmesi gereken bazı durumlar da ortaya çıktı.

 

 Alanya

 Alanya, tarihi, doğal güzellikleri, caddeleri ve plajları ile Akdeniz’in parlayan yıldızıdır. Şehir, yeşil Toros dağları ile   mavi Akdeniz’in arasında kurulmuş muhteşem bir yaşam alanıdır.

 

Alanya'da Görülmesi Gereken Tarihi Yerler

 Alanya'da Görülmesi Gereken Tarihi Yerler

  İster kısa bir tatil olsun isterseniz uzun bir tatil Alanya'da gezilecek yerleri bitiremeyeceğinize eminim. Alanya;         tarih, doğa ve şehir size her şeyi cömertçe sunuyor...

 

Ege'nin İncisi İzmir'i Keşfedin

  Ege'nin İncisi İzmir'i Keşf Edin

   Sadece adıyla değil doğası, mutfağı ve güzel insanlarıyla meşhur olan İzmir, tüm övgüleri hak edecek özelliklere    sahip. Bu şehri düşündüğünüz zaman aklınıza gelen boyozu yerinde tatmak, Kordon'da yürümek ve           Karşıyaka'ya   vapurla geçmek istiyorsanız kendinize hemen kısa bir tatil planı yapabilirsiniz.

 

Alanya'da Gece Hayatı

 Alanya'da Gece Hayatı

  Alanya tarihi, plajları ve tesisleri ile olduğu kadar benzersiz gece hayatı ile de ünlüdür. Gündüz plajları ve harika     denizde eğlenirken gece de sizi birbirinden farklı gece kulüpleri ve barlarda eğlence bekliyor. Gece yolculuğuna     hazır mısın?

 

Çocuklu Aileler için Alanya

  Çocuklu Aileler İçin Alanya

  Çocuklu aileler için tatil bölgesi seçmek zor olabilir çünkü kendi rahatlığınızın yanında çocuklarınıza ait oyun     alanları ve aktiviteleri de olsun istersiniz. Alanya’da bulunan birçok tesis ve oteller çocuklu aileler için idealdir.     Birçok tesiste ve dışarda deniz kum ve güneşin yanında çocuklar için oyun alanları ve aktiviteler mevcuttur.

 

 

Sessiz Cennet Gazipaşa

  Sessiz Cennet Gazipaşa

  Akdeniz’in keşfedilmemiş yıldızı, sessiz cennet olarak haklı bir üne kavuşmuş Gazipaşa, Antalya Merkezden 175    km uzaklıktadır. Bir çok tropikal meyve, muz yetiştirilen Gazipaşa’da sahilde doğal deniz havuzları, yalan dünya     mağarası ve eşsiz 50 km yi bulan plajı ile 2018 yılı içerisinde mutlaka görmeniz gereken yerler arasına girmiştir...

 

 

  Köprülü Kanyon'u Görmelisiniz

  Köprülü Kanyon, milli park olarak ilan edilen bir doğa harikasıdır. Kanyonun içerisinden dünyaca ünlü olan     Köprüçay ırmağı geçmektedir. Bölge, her yıl Dünya’nın dört bir yanından turist çekmektedir. Bölgeyi turistik açıdan   son derece değerli kılan Köprüçay ırmağında çeşitli ülkelerden gelen turistler rafting yaparlar...

 

TelegramBize Facebook üzerinden ulaşınGenelde anında cevap verirCanlı DestekBize yazın, çevrimiçiyiz!